NASCAR v Talladega 2019: čas zahájení, informace o lístku, sestava, televizní plán a další

2019 NASCAR Cup Series kolo 12 pokračuje v neděli na Talladega Superspeedway v Alabamě.

druhý ze tří závodů ve druhé fázi play-off, 1000Bulbs.com 500 bude rozhodující pro téměř každého řidiče v terénu. Kyle Larson je jediným jezdcem, který si již rezervoval své místo v kole 8 po svém vítězství v Doveru Naposledy.

v Talladega bude Chase Elliott na tyči po kvalifikační relaci, ve které Hendrick Motorsports získal první čtyři startovní místa.

Datum: neděle, říjen 13

čas zahájení: 2 pm ET

vstupenky: k dispozici ke koupi na Stubhub.

informace o vysílání: ve Spojených státech bude závod k dispozici ke sledování na NBC a aplikaci NBC Sports.

40. Denny Hamlin: 0.000

kvalifikační časy v sekundách za NASCAR.com.

náhled

Elliott dal v Doveru Naposledy jen osm kol, než problém s motorem předčasně dokončil svůj závod. Byla to obrovská rána pro 23letého mladíka, který v důsledku toho skončil den pod hranicí play-off.

odráží se zpátky s pole position, i když, Elliott je dobře umístěn, aby se dostal zpět do hry, a je obklopen spoluhráči Alex Bowman, William Byron a Jimmie Johnson by mělo hrát v jeho prospěch v notoricky nepředvídatelné závod.

letos okusil úspěch v Talladega, v dubnu vyhrál GEICO 500 na okruhu dlouhém 2,66 kilometru. že řidič je plně vědom, že nic není zaručeno, přes pole:

Jako Elliott bylo zmíněno, klíčové pro každého řidiče na neděli bude se vyhýbat problémům.

S jen jeden závod zbývající v druhém kole NASCAR play-off po Talladega, tam je malý prostor pro chyby pro ty, kteří tlačí na šampionát.

Elliott je 11. v Cup Series pořadí, napřed Ryan Blaney a za Joey Logano v deváté a Clint Bowyer v 10.

do konce roku hrát v neděli, bude doufat, že se pohonem se do top osm před Kolo 12-závěrečný výlet do Kansas Speedway.